تعمیر گاز و اجاق گاز سامسونگ در تهران + در محل + ضمانت کتبی

ممکن است تعمیر گاز سامسونگ یکی از سوالات و دغدغه های مردم در هنگام خرید آن باشد. هر یک از ما هنگامی که می خواهیم لوازم منزلی را خریداری کنیم این سوال را میپرسیم. که اگر یک روز اجاق گاز و یا هر لوازمی که خریده اید خراب شود برای تعمیر اجاق گاز سامسونگ یا دیگر برند ها به کجا باید مراجعه کنیم؟ و آیا قطعات آن در ایران به صورت اورجینال وجود دارد یا نه؟ شرایط گارانتی و تعمیرات آن در مدت گارانتی چگونه است؟ همه ی این سوالات باعث می شوند که برای خرید لوازم خانگی از برند هایی خرید کنیم که علاوه بر نمایندگی خرید دارای نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ فعال در ایران باشند. اجاق گاز سامسونگ ممکن است به تعمیرات نیاز پیدا کنم. برای تعمیر اجاق گاز سامسونگ می توانید با نمایندگی های فعال در زمینه تعمیرات اجاق گاز سامسونگ تماس بگیرید و مشکل خود را بگویید. یکی از شرایط خوبی که فراهم شده است اعزام تعمیرکار اجاق گاز سامسونگ به محل کار یا منزل شما است . با تعمیر اجاق گاز سامسونگ در منزل دیگر لازم نیست وقت خود را جهت جابجایی اجاق گاز هدر دهید. همچنین نیاز به پرداخت هزینه راه و جابجایی گاز ندارید که خود باعث صرفه جویی در هزینه می شود. گاهی در جابجایی ممکن است وسایل شما در اثر بی دقتی آسیب ببینند با اعزام تعمیرکار  گاز سامسونگ این مورد نیز خط می خورد.

تعمیر گاز و اجاق گاز سامسونگ

تعمیرکار گاز سامسونگ

برای تعمیر اجاق گاز سامسونگ اعزام هر تعمیرکاری ممکن نیست.  زیرا تعمیرکار گاز سامسونگ آموزش های مرتبط با تعمیر اجاق گاز از این برند را دیده است.
همچنین اگر در تعمیر گاز سامسونگ نیاز به تعویض قطعه باشد تعمیرکارانی که از طرف خود نمایندگی هستند این تعویض را با قطعات اورجینال و اصلی انجام می دهند.
در تعمیر گاز سامسونگ بسته به مشکل گاز شما موارد زیر مورد برسی قرار میگیرند:
ابتدا از گاز شما تست نشتی میگیرند تا ایمنی کار را رعایت کرده باشند.
در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض قطعات مختلف اجاق گاز توسط تعمیرکار گاز سامسونگ انجام می شود.
در صورتی که قطعات اجاق گاز سامسونگ نیاز به تعمیر نداشته باشند فقط آن ها را تعمیر می کنند.
گاهی ممکن است  در تعمیر گاز سامسونگ فندک نیاز به تعمیر داشته باشد در این صورت تعمیرکار اقدام به کار های لازمه می کند.
برای تعمیر گاز سامسونگ در تهران با نمایندگی تعمیر گاز سامسونگ تماس بگیرید و برای عیب یابی گاز خود از آن ها بخوهید اقدام به اعزام تعمیرکار گاز سامسونگ بکنند.
تعمیرکار گاز سامسونگ
گاهی مشاهده می کنید که شعله های گاز شما در حالت عادی نیستند و ممکن است از نظر رنگ و ارتفاع فرق کرده باشند. رنگ طبیعی شعله های اجاق گاز آبی و ارتفاع آن در حالت طبیعی ۲۰ میلی متر است. اگر این شرایط را مشاهده کردید برای تعمیر اجاق گاز سامسونگ خود اقدام کنید. بهتر است برای این کار از خود نمایندگی کمک بخواهید. تعمیرکار گاز سامسونگ پس از اعزام به محل اجاق گاز را برسی می کند. ممکن است با یک آچار و شل یا سفت کردن مهره تنظیم گاز این مشکل برطرف شود. اما گاهی ممکن است اشکال در کارکرد دیگر قطعات باشد که در این زمان به سراغ دیگر قطعات جانبی اجاق گاز می رود. در صورت تعمیر شدن آن ها را تعمیر می کند و اگر نیاز به تعویض یک یا چند تا از قطعات باشد این کار را انجام می دهد.
کی از رایج ترین مشکلاتی که برای اجاق گاز ها ممکن است رخ دهد تنظیم نبودن شعله های پیلوت است. اگر رنگ این شعله ها نرمال نبود و سایز شعله ها کمتر از همیشه بود مشکل از پیلوت است. در این حالت تعمیرکار گاز سامسونگ با استفاده از تجهیزات سوراخ های شعله پیلوت را پس از برداشتن قاب آن تمیز می کند. حتی ممکن است این مشکل با چرخاندن پیچ تنظیم شعله بر طرف شود در هر صورت لازم است برای تعمیر گاز سامسونگ اقدام کنید. تعمیرکار گاز سامسونگ به منزل شما می اید و آن را تعمیر می کند.
گاهی هنگامی که می خواهید از فر گاز استفاده کنید بفهمید دمایی که شما تنظیم میکنید با دمای داخل فر مطابقت ندارد. ممکن است بیشتر یا کمتر از درجه ای باشد که شما تنظیم کرده اید. در این زمان مشکل می تواند به خاطر از کار افتادن یا درست کار نکردن ترموستات باشد. اگر دمایی که شما تنظیم کرده اید با دمای داخل فر بیشتر از ۴۰ درجه تفاوت داشته باشد به احتمال زیاد لازم است ترموستات را عوض کنید. تعمیرکار گاز سامسونگ اول سعی می کند آن را تعمیر کند اما اگر تعمیر نشود برای تعویض آن با قطعات اصلی ساخت خود برند سامسونگ اقدام می کند.
گاهی ممکن از شعله های گاز بیش از اندازه بزرگ باشند. در این زمان ممکن است به خاطر زیاد بودن گاز و هوا باشد. برای تعمیر گاز سامسونگ در تهران در این موقعیت تعمیر کار فشار گازی که وجود دارد را کم و زیاد می کند تا به حالت نرمال باز گردد.
گاز سامسونگ
همچنین گاهی شعله ها به صورت مکرر خاموش شوند. در این حالت ممکن است گازی که جریان دارد فشار مناسب را نداشته باشد. در این شرایط تعمیرکار گاز سامسونگ جهت زیاد کردن فشار گاز اقدامات لازم را انجام می دهد.
یکی از قطعات جانبی اجاق گاز های سامسونگ ترموکوبل است. یکی دیگر از علت هایی که ممکن است باعث روشن نماندن شعله ها باشد مشکلات فنی در ترموکوبل است. تعمیرکار اجاق گاز سامسونگ مشکل ترموکوبل را برسی می کند و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن با قطعات مشابه و اصل می کند.
گاهی ممکن است با مشکلاتی در صفحه نمایش رو به رو شوید در این حالت برای تعمیر اجاق گاز سامسونگ خود نباید خودتان اقدام به تعمیر بکنید. در صورتی که صفحه نمایش گاز و ولوم آن داغ است ممکن است مشکل به علت های زیادی باشد که تشخیص آن به عهده تعمیرکار اجاق گاز سامسونگ است. درست عایق بندی نبودن گاز شما یکی از گزینه هایی است که ممکنه باعث بروز این اتفاق باشد. همچنین به خاطر زیاد روشن بودن اجاق گاز و استفاده از شعله زیاد آن این اتفاق افتاده باشد. در این زمان تعمیرکار تمام گزینه های احتمالی را برسی و آن را تعمیر می کند.
گاهی مشاهده می کنیم شعله وزش دارد و از خود صدا می دهد. این مشکل زمانی رخ می دهد که نسبت هوا به گاز زیاد باشد. در این حالت تعمیرکار  صفحه مخلوط کن را می بندد تا مشکل رفع شود اگر مشکل با این کار حل نشد راه های دیگر را امتحان می کند.
تعمیرکار گاز سامسونگ
در برخی از اجاق گاز های سامسونگ با مشکل دود کردن شعله مواجه می شویم. در این زمان گاز را کم کنید و اگر مشکل حل نشد برای تعمیر اجاق گاز سامسونگ اقدام کنید. ممکن است نازل که یکی از قطعات اجاق گاز است گشاد شده باشد و لازم باشد تعویض شود. این دود به خاطر زیاد بودن نسبت گاز به هوا در مخلوط است.
گاهی فندک اجاق گاز مدام در حال کار کردن است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که جرقه زن خراب شده باشد و یا دکمه آن گیر کرده باشد. در این حالت تعمیر کار با باز کردن قسمت مربوطه مشکل را برطرف می کند.
نمایشگر اجاق گاز فقط ساعتو نشون میده و بقیه دکمه ها کار نمیکنه علت چیه؟ این سوالی است که تعمیرکار گاز سامسونگ زباد با آن رو به رو می شود. علت این اتفاق خراب شدن برد اجاق گاز است. در این شرایط لازم است نسبت به تعویض برد اقدام کنید.
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات سامسونگ : 02177150002  و  02177150003

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح