تعمیر یخچال و یخچال فریزر سامسونگ در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

با توجه به اینکه یخچال سامسونگ یکی از پرطرفدارترین یخچال‌های استفاده شده در کشور است، در این مقاله در رابطه با تعمیر یخچال سامسونگ صحبت خواهیم کرد.

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

یکی از لوازم خانگی پرمصرف در دنیای آشپزخانه، یخچال بوده که برند سامسونگ نیز با توجه به کیفیت بالای خود محبوبیت زیادی به دست آورده است.یخچال سامسونگ نیز مانند دیگر لوازم خانگی ممکن است پس از مدتی دچار نقص و خرابی شود که تعمیر هر کدام از قطعات و دلایل خرابی نیز ممکن است متفاوت باشد. تعمیر یخچال سامسونگ امری ضروری است که به تعویق انداختن آن ممکن است عواقب بدی را برای یخچال شما به همراه داشته باشد.
تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

رایج‌ترین مشکلات در یخچال سامسونگ

- اختلال در دمپر ورودی.
- خرابی ترمیستور یا سنسور دمای یخچال.
- خرابی برد الکترونیکی در یخچال سامسونگ.
- گرم شدن بیش از حد دمای بدنه یخچال.
- برفک زدن.
- خرابی و پوسیدگی لاستیک درب یخچال.
- خاموش شدن یخچال سامسونگ.
- چشمک زدن چراغ دمای یخچال.
- سرد شدن بیش از اندازه یخچال.
- خرابی لامپ یخچال سامسونگ.
- صداهای ناهنجار در یخچال.
- روشن نشدن یخچال.

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تعمیر انواع یخچال سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران انواع یخچال و فریزرها را مورد بررسی قرار می‌دهد و با توجه به مدل‌های مختلف یخچال سامسونگ، علم بالایی از تعمیرات را برای تعمیر و سرویس این دستگاه برقی به کار می‌برد.
در ادامه با تعمیر انواع مختلف یخچال سامسونگ در تهران آشنا می‌شویم :
تعمیر یخچال سامسونگ درب فرانسوی
این نوع یخچال‌ها 3 یا 4 درب دارند و با طراحی‌های بسیار زیبایی وارد بازار کشور شده‌اند.
با توجه به اینکه این یخچال‌ها از نظر عرضی بسیار بزرگ هستند و بسیار جادارند، جابجایی آن‌ها برای تعمیر یخچال سامسونگ ممکن است مشکل ساز باشد.
بدین منظور تعمیر یخچال سامسونگ در محل می‌تواند بهترین گزینه برای تعمیرات این لوازم خانگی باشد.
تعمیر یخچال سامسونگ ساید بای ساید
یکی از محبوب‌ترین یخچال‌های موجود در ایران، یخچال Side by Side است که در دسته پرفروش‌ترین انواع یخچال در کشور قرار دارد.از ویژگی‌های مهم این یخچال می‌توان به سیستم خنک‌کنندگی دوگانه، گردش هوای مطلوب و محفظه‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف در آن اشاره کرد.
این نشان می‌دهد که تعمیر این نوع یخچال ممکن است برای بسیاری از تعمیرکاران دشوار باشد و نیاز به تخصص ویژه‌ای باشد که در این خصوص می‌توانید با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.
تعمیر انواع یخچال سامسونگ در تهران
تعمیر یخچال سامسونگ فریزر بالا
یخچال سامسونگ فریزر بالا مخصوص آشپزخانه‌های کوچک و جمع و جور است که عرض کمی دارند و در عین حال بسیار کاربردی هستند.
تعمیر این نوع یخچال از راحت‌ترین تعمیرات یخچال سامسونگ در بین تعمیرات انواع یخچال است.
تعمیر یخچال سامسونگ تک در
این نوع یخچال هم جزو یخچال‌های کوچک به شمار می‌روند که در آشپزخانه‌های کوچک استفاده می‌شوند و از نظر اندازه بسیار کوچک‌تر از ساید انواع یخچال است.
از ویژگی‌های مهم یخچال سامسونگ تک در می‌توان به عدم وجود برفک، دارای آب سردکن، یخ‌ساز و قیمت مناسب و به‌صرفه‌تر اشاره کرد که تعمیر آن نیز توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران به صورت تخصصی صورت می‌گیرد.
تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ
از مدل‌های پرفروش و محبوب یخچال سامسونگ نیز می‌توان به یخچال دوقلو سامسونگ اشاره کرد که می‌توان گفت که خرابی در آن مخصوصا پس از چند سال استفاده امری کاملا عادی خواهد بود.
این نوع یخچال بسته به میزان استفاده و نوع آن ممکن است که پس از 5 تا 10 سال دچار خرابی و نقص شود و لازم به ذکر است که مشکل پیش آمده کاملا قابل حل خواهد بود.
از ویژگی‌های این یخچال می‌توان به مصرف انرژی بسیار کم در درجه A+++ و استفاده از هوش مصنوعی در سیستم آن اشاره کرد.
بدین منظور تعمیر این نوع یخچال باید به دست تکنسین حرفه‌ای و متخصص صورت گیرد و با توجه به استانداردهای بالای آموزشی در نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران می‌توان برای تعمیر و سرویس این نوع یخچال با این نمایندگی ارتباط برقرار کرد.

سرد شدن بیش از اندازه یخچال

در برخی موارد، دمای یخچال سامسونگ پائین‌تر از حد معمول است و این باعث می‌شود در قسمت پائین یخچال نیز یخ‌زدگی را مشاهده کنید.
در چنین مواردی یخچال در مدت زمان بیش‌تری کار می‌کند و مصرف برق بالاتری را به همراه دارد.
در بیش‌تر یخچال‌های سامسونگ که فریزر دارند، سرمای بخش مواد غذایی از سرمای بخش فریزر است که توسط سیستم لوله‌های مخصوصی انتقال می‌یابد.
سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ، اکثرا به خاطر نقص در قسمت‌هایی مانند دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است
در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات نام برده شده می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ ارتباط برقرار کنید و کار را به صورت اصولی پیگیری نمائید.
لازم به ذکر است که تعمیر یخچال سامسونگ در محل باعث می‌شود که مشکلاتی از قبیل حمل و نقل و جابجایی را نداشته باشید و تنها برای مواردی خاص به انتقال به تعمیرگاه یخچال سامسونگ نیاز می‌شود.
سرد شدن بیش از اندازه یخچال

خرابی لامپ یخچال سامسونگ

در یخچال‌های امروزی از لامپ استفاده می‌کنند و البته این قطعه ممکن است پس از مدتی دچار خرابی و نقص شود.
در بیش‌تر موارد علت روشن نشدن لامپ یخچال، خرابی خود لامپ خواهد بود و البته اگر در سوکت لامپ یخچال و میکروسوئیچ یخچال نیز خرابی ایجاد شود، سبب بروز اشکال در عملکرد لامپ می‌گردد.
این نکته قابل ذکر است که  سوختگی و خرابی لامپ یخچال با اندکی بررسی و مشاهده چشمی قابل تشخیص است و نیاز به تخخص ویژه‌ای نخواهید داشت.
بدین منظور در صورت کار نکردن لامپ یخچال سامسونگ، در وهله اول توصیه می‌شود ابتدا از سالم بودن چراغ یخچال مطمئن شوید.
برای این کار لامپ مورد نظر را درآورده، نگاه کنید و اگر مشاهده کردید که لامپ سوخته است، آن را با یک نمونه مشابه و سالم تعویض کنید.
نقص و خرابی لامپ یخچال ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد که کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال می‌توانند تعمیر یخچال سامسونگ در محل را صورت دهند.
خرابی لامپ یخچال سامسونگ

خرابی و پوسیدگی لاستیک درب یخچال

اگر لاستیک درب یخچال سامسونگ به مشکل بربخورد، حفظ دمای مناسب برای یخچال دشوار می‌شود.
این موضوع باعث می شود تا کمپرسور یخچال به مشکل بربخورد و مثل همیشه کار نکند که درنتیجه باعث خرابی کمپرسور و استهلاک سایر قطعات می‌شود. بدین منظور توصیه می‌شود در هنگام خرابی این بخش، هرچه سریع‌تر نسبت به تعویض و یا تعمیر لاستیک درب یخچال اقدام کنید.
خوشبختانه در صورت خرابی لاستیک درب یخچال سامسونگ، زمان زیادی برای تعمیر آن صرف نمی‌شود و مشکل شایعی محسوب نمی‌گردد. از دلایل خرابی این بخش می‌توان به عدم استفاده صحیح از یخچال و وارد شدن فشارهای بیش از اندازه یا دستکاری‌های نابجا اشاره کرد.
برای تعمیر این بخش می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و خدمات مرتبط را دریافت نمائید.
خرابی و پوسیدگی لاستیک درب یخچال

صداهای ناهنجار در یخچال

برخی از صداها در یخچال طبیعی است و لازم نیست که به خود نگرانی وارد کنید ولی در صورت شنیدن صداهایی غیر طبیعی از یخچال، حتما نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ اقدام نمائید.در صورت شنیدن صدای حباب از داخل یخچال نگران نباشید که این صدای گاز مبرد داخل لوله‌هاست.
اگر یخچال شما تراز نباشد، نویز ایجاد می‌شود و از دلایل رایج دیگر صدای یخچال نیز می‌توان به انبساط و انقباض قطعات پلاستیکی اشاره کرد.
شنیدن صدای ترک خوردن از یخچال، هنگامی که دمای یخچال خیلی کم یا زیاد باشد نیز طبیعی خواهد بود.در صورتی که یخچال سامسونگ شما مجهز به سیستم یخ‌ساز باشد، پس از پر شدن یخ‌ساز از آب ممکن است صداهایی بشنوید که نشان‌دهنده عملکرد عادی یخ‌ساز خواهد بود. همچنین از دلایل دیگر ایجاد نویز در یخچال سامسونگ می‌توان به خرابی فن اشاره کرد و اگر ضربه‌گیر یا پایه موتور نیز مشکل داشته باشد، از یخچال شما صدای بوق تولید می‌شود.
از در صورتی که یخچال سامسونگ به درستی یخ‌زدایی نکند نیز به خاطر تجمع برفک و برخورد به فن، صدای غیرعادی تولید می‌شود.
در آخر باید گفت که برای رفع مشکل صدای غیرعادی از یخچال، ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ بهترین گزینه برای تعمیر آن خواهد بود.
صداهای ناهنجار در یخچال

خرابی برد الکترونیکی یخچال

برد الکترونیکی یکی از قطعات بسیار مهم در یخچال سامسونگ است که در مدل‌های جدیدتر یخچال سامسونگ، به جای ترموستات قرار گرفته و کارایی بیش‌تری نسبت به ترموستات دارد.
برد یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ ممکن است به دلیل نوسانات برق و اتصالات داخلی و یا حتی به خاطر کار کردن در مرور زمان دچار نقص شود. در صورت خرابی و نقص در برد یخچال ممکن است موتور روشن نشود و یا علامت هشداردهنده بر روی برد همیشه روشن بماند.
خرابی و نقص در برد الکترونیکی ممکن است در میزان سرمای دلخواه یخچال سامسونگ نیز تاثیر بگذارد.
تعمیر یخچال سامسونگ در صورت خرابی برد کاری بسیار تخصصی است که از هر کسی بر نمی‌آید و در صورت سهل‌انگاری و تعمیر خودسر برد الکترونیکی ممکن است باعث خرابی بیش‌تر یخچال سامسونگ و هزینه بیش‌تر برای خود شوید. بدین منظور توصیه می‌کنیم در صورت خرابی برد الکترونیکی حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید.
خرابی برد الکترونیکی یخچال

ویژگی های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

از ویژگی های نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
- تعمیر یخچال سامسونگ در محل و منزل.
- نظارت کامل مشتری بر تعمیر یخچال مورد نظر.
- استفاده از تعمیرکاران و تکنسین آموزش‌دیده و ماهر در تعمیر یخچال سامسونگ.
- تجربه بالا در تعمیر و سرویس یخچال سامسونگ.
- وقت‌شناسی تکنسین‌های مجموعه و تعمیر و سرویس یخچال سامسونگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن.
- مشاوره رایگان در هنگام تعمیر و سرویس یخچال سامسونگ و بازگویی نکات لازم برای جلوگیری از نقص و خرابی مجدد در دستگاه.
- ارسال تکنسین فنی در سریع‌ترین زمان ممکن به محل.
- استفاده از قطعات باکیفیت در تعمیر و تعویض قطعات یخچال.
- تعمیر قطعات یخچال به جای تعویض آن‌ها با رعایت کیفیت بالا در صورت امکان.
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

از خدمات مختلف نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
نصب و راه‌اندازی انواع مدل‌های مختلف یخچال سامسونگ.
- تعمیر یخچال سامسونگ در محل و منزل.
-  مشاوره رایگان.
- تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال.
- تعویض موتور یخچال فریز سامسونگ.
- تعمیر برد الکترونیکی یخچال سامسونگ.
- رفع بوی بد یخچال سامسونگ.
- رفع آبریزی یخچال سامسونگ.
- تعویض لاستیک دور درب یخچال سامسونگ.
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

نکات مهم در نگهداری و سرویس یخچال سامسونگ

با رعایت نکات نگهداری و سرویس دوره‌ای یخچال سامسونگ، مسلما تعمیر یخچال سامسونگ نیز به تعویق می‌افتد و طول عمر این دستگاه برقی بیش‌تر می‌شود که برخی از این نکات عبارتند از :
در هنگام راه‌انداری یخچال سامسونگ، مقدار ترموستات را بر روی حد متوسط قرار دهید تا با رسیدن دمای یخچال به اندازه مناسب، بگذارید تا یخچال شما به مدت سه ساعت خالی و بدون مواد کار کند.
- از گذاشتن هرگونه غذا و وسایل داغ در یخچال خودداری کنید.
- چنانچه لاستیک دور درب یخچال خراب شده باشد، حتما نسبت به تعویض آن اقدام کنید تا دمای محیط بیرون به داخل یخچال ورود پیدا نکند.
-چنانچه از یخچال صدای ناهنجاری شنیدید یا در موقع کار، یخچال سریعا خاموش شد، مشکل از برد است و برای تعمیر برد یخچال سامسونگ حتما با متخصصین فنی این حوزه ارتباط برقرار کنید.
- برای جلوگیری از هرگونه آسیب از طریق نوسانات برق، حتما از محافظ استفاده کنید.
- در هنگام قرار دادن یخچال، حتما آن را در فاصله حداقل 20 سانتی‌متری دیوار و کناره‌ها قرار دهید تا هوا به راحتی جریان داشته باشد.
- اگر برای مدت زیادی در منزل نیستید، حتما درجه ترموستات را در کم‌ترین درجه آن قرار دهید تا موتور کم‌تر کار کند.
- حتما در هنگام تمیز کردن و سرویس یخچال سامسونگ، دوشاخه آن را از برق جدا کنید و آب یا مواد شوینده را به صورت مستقیم وارد دستگاه نکنید.
- سرویس دوره‌ای یخچال سامسونگ را جدی بگیرید و برای افزایش طول عمر مفید این دستگاه هر چند مدت آن را سرویس کنید.
- در پایان در صورت هرگونه مشکل یا خرابی در یخچال سامسونگ توصیه می‌کنیم با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید.
نگهداری و سرویس یخچال سامسونگ

ثبت درخواست اعزام نیرو به محل

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ می‌توانید از طرق مختلف این امکان را برای خود مهیا سازید. شما می‌توانید برای ثبت درخواست اعزام نیرو به محل با سایت مجموعه ارتباط برقرار کنید و با وارد کردن مشخصات خود و موارد مورد نیاز موجود، اقدام نمائید. همچنین با تماس با کارشناسان ما می توانید این اقدام را صورت دهید و از مشورت با متخصصین مجموعه ما استفاده کنید.
پس از ثبت درخواست شما، اعزام نیرو به محل به صورت فوری انجام می‌شود و تکنسین فنی و تعمیرکاران متخصص خود را به محل می‌رسانند. همانطور که مشاهده کردید تعمیر یخچال سامسونگ شاید در برخی موارد ساده به نظر برسد ولی امری تخصصی است و اگر به موقع پیگیر آن نشوید ممکن است آسیب‌های بیش‌تری به یخچال شما بزند.
دلایل زیادی در انواع مدل های یخچال سامسونگ باعث خرابی و نقص این دستگاه برقی در آشپزخانه و محل می‌شود که نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت.تعمیر هر کدام از بخش‌های یخچال نیازمند دید کارشناسانه است و توصیه می‌کنیم در هنگام نقص یخچال حتما با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران ارتباط برقرار کنید.
ثبت درخواست اعزام نیرو به محل

سوالات متداول در مورد تعمیرات یخچال سامسونگ

1) هزینه تعمیر یخچال سامسونگ چقدر می‌شود؟
با  توجه به اینکه خرابی و نقص یخچال در قطعات مختلفی صورت می‌گیرد، هزینه تعمیر قطعات مختلف، متفاوت خواهد بود و از طرفی در صورت تعویض قطعه نیز، هزینه متفاوت می‌شود.
2) تعمیر یخچال سامسونگ چقدر طول می‌کشد؟
یکی از ویژگی‌های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران را می‌توان تعمیر فوری یخچال سامسونگ اشاره کرد که پس از ثبت درخواست، نهایتا تا 3 ساعت زمان می‌برد.
3) چگونه می‌توان درخواست تعمیرکار را اعلام کرد؟
برای ثبت درخواست اعزام نیرو می‌توانید از راه‌های مختلفی از جمله تماس تلفنی، به صورت اینترنتی و از طریق فضای مجازی اقدام کنید.
4) شماره تلفن نمایندگی را از کجا می‌توان یافت؟
شما می‌توانید با مراجعه به سایت و یا از طریق فضای مجازی شماره تلفن‌های مجاز مجموعه را مشاهده کنید و جهت مشاوره با کارشناسان مجموعه یا ثبت درخواست اعزام نیرو اقدام نمائید.
سوالات متداول در مورد تعمیرات یخچال سامسونگ
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر یخچال سامسونگ چند است ؟
قیمت تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
قیمت تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر یخچال سامسونگ به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات سامسونگ : 02177150002  و  02177150003

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح