تعمیر خشک کن سامسونگ در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

به طور کلی در سیستم هایی مانند این دستگاه عملکرد قطعات به یکدیگر بستگی دارد و خرابی یک قطعه منجر به خرابی قطعات دیگر می شود. آبگیری لباس ها و خشک کردن آنها بر عهده این قسمت از دستگاه می باشد. خرابی این قسمت از دستگاه باعث نگرانی های زیادی برای کاربر می شود. علاوه بر این، خرابی خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ منجر به خیس ماندن لباس ها و مشکلات اضافی برای کاربران این محصول می شود. به همین دلیل تعمیر خشک کن سامسونگ و این قسمت از دستگاه برای کاربران اهمیت زیادی دارد. در زیر به بررسی دلایلی که منجر به کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ می شود می پردازیم. برای آشنایی بیشتر با این موضوع ادامه مقاله را دنبال کنید.
تعمیر خشک کن سامسونگ
 

تعمیر خشک کن سامسونگ در تهران

سامسونگ یکی از برندهای معروف و محبوب در زمینه تولید لوازم خانگی است. تمامی محصولات برند سامسونگ از کیفیت بالایی برخوردار بوده و امروزه به دلیل ظاهر شیک و مدرن از محبوبیت بالایی در سراسر جهان برخوردار هستند.
امروزه به دلیل فضای محدود در منازل، از خشک کن برای پهن کردن لباس ها برای خشک کردن استفاده می شود. خشک کن سامسونگ به دلیل عملکرد سریع خشک کردن، سهولت استفاده، عمر طولانی و مصرف کم، امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد.
اگرچه کیفیت محصولات سامسونگ بالاست، اما گاهی اوقات ممکن است لوازم خانگی سامسونگ خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. خشک کن سامسونگ ممکن است پس از سال ها استفاده به دلیل استفاده مکرر در منازل نیاز به سرویس داشته باشد.
برای جلوگیری از آسیب و تاخیر در زمان تعمیر خشک کن سامسونگ، بهتر است نکاتی را در حین استفاده رعایت کنید. سعی کنید پس از هر بار استفاده از خشک کن سامسونگ، مخزن آب را کاملا خالی کنید و فیلترهای خشک کن را مرتب تمیز کنید تا پرز وارد ماشین لباسشویی نشود.
تعمیر خشک کن سامسونگ همانطور که قبلا ذکر شد نیاز به مهارت و تخصص دارد. مهندسین و متخصصان این واحد با دسترسی به تجهیزات و امکانات روز دنیا می توانند کلیه خدمات مورد نیاز کاربران در رابطه با تعمیر خشک کن لباس را ارائه دهند.
ضمناً در صورت نیاز به تعویض قطعه برای رفع ایرادات این قطعه از دستگاه، قطعه معیوب با نمونه اصلی تعویض می شود. کادر فنی این مجموعه با توجه به شناخت کامل قطعات و نحوه عملکرد آنها این مشکل را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی برطرف خواهند کرد.
تعمیر خشک کن سامسونگ در تهران

دلیل کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ

شایع ترین دلایلی که باعث می شود خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ کار نکند شامل خرابی موتور ماشین لباسشویی، خرابی در کلید های دستگاه، آسیب دیدگی خازن راه انداز، خرابی برد تنظیم دور خشک کن ماشین لباسشویی، عدم اتصال میان کنتاکت های دستگاه ، مسدود شدن فیلتر پمپ، نشتی و یا خرابی شلنگ تخلیه ، زیاد بودن لباس های موجود در دستگاه و حتی روشن بودن کلید حذف دور خشک کن می شود.
البته باید بدانید که دلایل کار نکردن خشک کن لباس در هر ماشین لباسشویی متفاوت است. در برخی موارد آسیب به تسمه لباسشویی باعث اختلال در عملکرد خشک کن می شود.
خیس نگه داشتن لباس در این شرایط باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود، بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات، هر چه سریعتر خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ خود را تعمیر کنید. فراموش نکنید که سیستم داخلی این دستگاه بسیار پیچیده است و به پرسنل حرفه ای برای تعمیر خشک کن سامسونگ نیاز دارد.
خشک نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ دلایل متعددی دارد که در ادامه قصد داریم به آن‌ ها اشاره کنیم:
دلیل کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ
برق ماشین لباسشویی قطع شده است
در برخی موارد، ممکن است به دنبال دلیلی برای کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی خود باشید و ممکن است با قطعی برق یا پریز معیوب مواجه شوید. برای بررسی و رفع این مشکل لازم است تمامی اتصالات برق، ترانس، پریز ماشین لباسشویی و تایمر آن بررسی شود و در صورت خرابی آن را تعمیر یا تعویض نمایید.
لباس ها به درستی در ظرف قرار نگرفته اند
یکی از مواردی که در استفاده از ماشین لباسشویی باید به آن توجه کنید، قرار دادن صحیح لباس ها در خشک کن ماشین لباسشویی است. همچنین باید به میزان لباس ها توجه کرد و از بارگیری یا خالی ماندن ماشین لباسشویی خودداری کرد تا مشکل خشک نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ به وجود نیاید. زیرا این امر باعث از بین رفتن تعادل مخزن و کاهش کیفیت شستشو می شود.
خشک کن ماشین لباسشویی را اشتباه تنظیم کرده اید
با توجه به اینکه ماشین های لباسشویی جدید و پیشرفته دارای عملکردهای متفاوتی هستند و برنامه های شستشوی زیادی دارند، تنظیمات آن برای برخی از کاربران دشوار است. بنابراین با اعمال تنظیمات اشتباه ممکن است با مشکل خشک نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه شوید که لازم است برای تنظیم عملگرها و تعمیر خشک کن سامسونگ با همکاران ما در تماس باشید.
کلید خشک کن خراب است
اگر مراحل بالا را برای تعیین علت کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی خود دنبال کرده اید و مشکل همچنان ادامه دارد، باید شک کنید که دکمه های خشک کن سالم هستند. به این ترتیب می توانید از یکی از تکنسین های مجرب و خبره ما برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید.
گردش هوا در دستگاه ناکافی است
یکی دیگر از دلایل خشک نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ، عدم گردش هوای مناسب در ماشین لباسشویی است. اگر هوا به اندازه کافی به ماشین لباسشویی نرسد، ماشین نمی تواند لباس ها را خشک کند. بنابراین برای رفع این مشکل می توانید محل واشر را تغییر دهید و دریچه های خشک کن را باز کنید.
قسمت های داخلی خشک کن آسیب دیده است
گاهی اوقات به دلیل خرابی قطعات داخلی خشک کن ماشین لباسشویی، ممکن است متوجه شوید که ماشین لباسشویی کار نمی کند. در این شرایط لباس شما خشک نمی شود و باید برای تعمیر خشک کن سامسونگ از مرکز خدمات مجاز سامسونگ کمک بگیرید.
آبگیری لباس ها به درستی انجام نمی شود
گاهی اوقات ماشین لباسشویی سامسونگ خشک نمی کند زیرا لباس ها به خوبی ابگیری نمی شوند. یعنی فرآیند ابگیری آب به درستی انجام نمی شود و دستگاه در این قسمت دچار مشکل می شود. برای رفع این مشکل ابتدا فشار آب ورودی را چک کنید سپس بررسی کنید که شیرهای ورودی سالم بوده و گرفتگی نداشته باشند.
خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ
سرعت خشک شدن کند است
در برخی مواقع که با کار نکردن خشک کن لباسشویی مواجه می شوید، باید سرعت حرکت آن را بررسی کنید. اگر خشک کن با سرعت صحیح نمی چرخد، تسمه لباسشویی را بررسی کنید و اگر شل بود آن را محکم ببندید. همچنین اگر ترک خورده یا پاره شده است باید آن را با یک نمونه جدید جایگزین کنید.
اما اگر ایرادی در تسمه شستشو پیدا نکردید، باید خازن دستگاه را بررسی کرده و مشکل را شناسایی کنید. یکی از نشانه های خرابی یا سوختن خشک کن ماشین لباسشویی تکان خوردن ماشین لباسشویی در حین کار و خشک نشدن لباس است.
موتور ماشین لباسشویی مشکل دارد
از جمله موارد دیگری که دلیل خشک نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ است سوختگی موتور ماشین لباسشویی است. اما باید توجه داشته باشیم که احتمال سوختن موتور در این شرایط کم است. بنابراین ممکن است موتور ماشین لباسشویی به دلیل استفاده بیش از حد از خشک کن ماشین لباسشویی و افزایش حرارت آن از کار بیفتد. به این ترتیب توصیه می شود چند دقیقه صبر کنید تا موتور دستگاه خنک شود و سپس ماشین را روشن کرده و وضعیت صحیح آن را بررسی کنید و درصورت نیاز برای تعمیر خشک کن سامسونگ با همکاران ما تماس بگیرید.
سایر دلایل خشک نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ
- دلایل دیگر خشک نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ به شرح زیر است:
- خرابی فیوز حرارتی ماشین لباسشویی
- ترموستات ماشین لباسشویی کار نمی کند
- خرابی خازن دستگاه
- عملکرد معیوب سنسور فاصله
- گرفتگی یا سوختگی پمپ آب شستشو
- گرفتگی شلنگ تخلیه آب یا فیلتر کف دستگاه
- قرار دادن لباس بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی
لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات خشک کن سامسونگ در منزل

تعمیر خشک کن سامسونگ در منزل یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات خشک کن سامسونگ می باشد. جابجایی محصولی به اندازه یک ماشین لباسشویی دردسرهای زیادی را برای کاربران ایجاد می کند، بنابراین استفاده از سرویس در محل کمک زیادی به جلوگیری از آسیب دیدن محفظه خشک کن ماشین لباسشویی می کند. از دیگر مزایای این سرویس، حضور کارشناسان و کادر فنی مجرب در محل مورد نظر مشتریان می باشد.
تیم خدمات اعزام تمامی ابزارها و قطعات لازم را در یک آرشیو مجهز در اختیار دارد، بنابراین کاربران نگران تهیه قطعات نخواهند بود. تعویض انواع قطعات معیوب ماشین لباسشویی با مراجعه به تعمیرکاران مجرب به محل یا منزل مورد نظر امکان پذیر است. برای استفاده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تعمیر لباسشویی در منزل می توانید با مراجعه به وب سایت و از طریق شماره تماس های درج شده در آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.
نمایندگی تعمیرات خشک کن سامسونگ در منزل

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل

تیم خدمات این مجموعه در درجه اول قطعات آسیب دیده را تعمیر و در صورت عدم امکان تعمیر خشک کن سامسونگ، قطعه معیوب را با قطعه اصلی تعویض می کنند. تمامی خدمات ارائه شده در این واحد به کاربران تضمین می شود.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل

نمایندگی تعمیر خشک کن سامسونگ در تهران به صورت فوری

نمایندگی سامسونگ در تهران با فروش انواع محصولات این شرکت توانست مشتریان را از مراجعه به مراکز دیگر نجات دهد. این نمایندگی با کمک مشاوران نمونه توانست گام بلندی در جهت ارائه خدمات بهتر بردارد. همچنین استفاده از کارشناسان مجرب و ارائه مشاوره در زمینه خرید به کاربران این امکان را می دهد تا با آگاهی کامل از مشخصات آن دستگاه را خریداری کنند. نمایندگی تعمیر خشک کن سامسونگ در تهران خدمات تعمیر، گارانتی و فروش محصولات را ارائه می دهد.
خشک کن همانطور که از نامش پیداست یکی از قطعات ضروری ماشین لباسشویی است که وظیفه خشک کردن لباس ها را بر عهده دارد. خرابی خشک کن باعث بروز مشکلاتی در خشک کردن لباس ها می شود و در صورت تعمیر نشدن ماشین خشک کن لباسشویی سامسونگ در قسمت های دیگر لباسشویی نیز مشکل ایجاد می شود. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در خشک کن سامسونگ، بهتر است سریعا با نمایندگی تعمیرات خشک کن سامسونگ تماس بگیرید. می توانید با مرکز ما برای تعمیر خشک کن تماس بگیرید و ما تعمیرکاران مربوطه را برای تعمیر خشک کن سامسونگ به منزل شما اعزام می کنیم.
تمامی خدمات مربوط به تعمیر خشک کن توسط کارشناسان متخصص انجام می شود و پس از تعمیر خشک کن سامسونگ می توانید نحوه استفاده صحیح از خشک کن سامسونگ را از تعمیرکار جویا شوید و تعمیرکاران ما تمامی اطلاعات لازم را در این زمینه به شما خواهند داد.
تعمیر خشک کن سامسونگ در تهران
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات خشک کن سامسونگ چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیرخشک کن سامسونگ با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر خشک کن سامسونگ چند است ؟
قیمت تعمیرات خشک کن سامسونگ با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار خشک کن سامسونگ چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر خشک کن سامسونگ به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات خشک کن سامسونگ به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات سامسونگ : 02177150002  و  02177150003

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح